BAŞBAKAN’IN SİZE EMANETİYİM

AK Parti İl Başkanlığı, Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar görev alan tüm yöneticiler ile Akşam yemeğinde bir araya geldi.

TESK Otel’de gerçekleştirilen akşam yemeğine, AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Akyol, geçmiş yıllarda parti içerisinde görev yapmış olan partililer ve basın mensupları katıldı.

Akşam Yemeğinde bir konuşma yapan AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, geçmişte yapılan yanlış anlaşılmalarsan dolayı helallik isteyerek söze başladı.

Muhalefet part,ler, CHP ve MHP’yi de eleştiren Yılmaz, “CHP’nin Ordu’da 1. olduğu bir ilçe yoktur. MHP’nin ise ikinci dahi olduğu bir ilçe yoktur” diyerek AK Parti’nin tüm ilçelerde başarılı olduğunu savundu.

BİRİLERİNİ KIRDIYSAM SORUMLUSU BENİM

AK Parti Ordu Teşkilatının kurucu üyesi olduğunu anlatan Yılmaz, “Ordu’da AK Parti’nin bir numaralı üyesiyim. Bu zaman kadar birilerini kırmış olabilirim. Bunun sorumlusu benim.Ben hakkımı helal ediyorum.Sizden de helallik istiyorum. Bu dava benim şahsi davam değildir.AK Parti’de Ordu milletvekilliği yapmış ve yapan arkadaşlarımla görüştüm. Bürolarına defalarca gittim. Ama makam için bizi terk edenler oldu. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan, ‘Mesai arkadaşım, kardeşim’ diyerek beni sizlere emanet etti.Başbakanımızın emanetine sahip çıkmalısınız. Ben artık Başbakanımızın sizlere emanetiyim.”dedi.

 

HABERİN DEVAMI GELECEK

 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>