İLK HEDEF AYBASTI

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, seçim çalışmaları için sahaya çıkıyor. Pazartesi günü Aybastı’lılarla buluşacak olan Yılmaz, gün boyu mesaisini burada geçirecek. Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı öncesi ve Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanması halinde mesaisinin büyük bölümünü ilçelerde geçireceğinin sözünü veren Yılmaz, bu kapsamda ilk olarak geceyi Aybastı’da geçirecek.

Salı günü Kabataş ilçesini ziyaret edecek olan Yılmaz, Alankent Beldesi’ni de ziyaret ederek burada vatandaşlarla buluşacak. AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Çarşamba gününü ise Altınordu ilçesinde geçirecek.

Ordu’nun bütün ilçe ve mahallelerini ziyaret edeceklerini belirten AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, “İlk günkü heyecanla vatandaşlarımızla buluşup, kendilerine projelerimizi anlatacağız. Ordu artık büyükşehir. Ak Parti iktidarı döneminde Ordu ilimize yapılan projeleri halkımızla paylaşacağız. Seçim çalışmalarımıza Pazartesi gününden itibaren durmaksızın başlıyoruz. Çalmadık kapı, derdini dinlemediğimiz vatandaş bırakmayacağız. İnanıyorum ki yapacağımız projelerle Ordu sadece iki yılda Türkiye’de adından söz ettirecek bir il olacak. Vatandaşlarımızın da desteği ile bu yola çıkıyoruz. Allah utandırmasın.” dedi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>