YILMAZ, GÜNDOĞAR’A VEDA ETTİ

AK Parti Ordu Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı ve 23. Dönem Milletvekili Ayhan Yılmaz, Aybastı’da gövde gösterisi yaparak, kendi gönlünden geçen Belediye Başkan aday adaylarıyla bir araya geldi. Toplantıya Belediye Başkan aday adaylarından Hüseyin Bülbül, İzzet Gündoğar, Mehmet Er, Salih Çelebi, Vakıf Güley ve Ziya Akkuş katıldı.

Toplantıda AK Parti İlçe Başkan Vekili Fazlı Eren ve İl Genel Meclis Üyesi Murat Pongezoğlu’da hazır bulundu.

Toplantıda Yılmaz, bir konuşma yaparak başladı. Konuşmasında en dikkat çeken bölüm ise mevcut Belediye Başkanı İzzet Gündoğar’dan helallik istemesi oldu. Ayhan Yılmaz, iysiyle kötüsüyle bu zamana kadar mevcut belediye başkanımızla bir dönem yaşadıklarını kendi üzerindeki haklarını helal ettiğini sayın başkanında şahsına hakkını helal etmesini istedi. Ayhan Yılmaz’ın İzzet Gündoğar’dan helallik istemesi dikkat çekti.Toplantı da tüm adayların belirlenecek adayın etrafında birleşmeleri de istendiği ve birlik beraberlik içinde olunması gerektiği de öğrenildi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>