AK PARTİ’YE KOMPLO, ÜYE SAYISINI ARTTIRDI

AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, Hükümete yönelik olarak 17 Aralık’ta başlayan komplo girişiminden bu yana AK Parti’ye 106 bin 706 yeni üyenin kayıt yaptırdığını söyledi. Ak Parti’nin üye sayısı 8,5 Milyona ulaştı.

 

Yaşanan komplo girişiminin ardından AK Parti’nin daha da güçlendiğini söyleyen Şener, “17 Aralık tarihinden bugüne kadar AK Parti’ye olan ye sayısı 106 bin 706 kişi daha arttı. Milletimiz bunun komplo olduğunu çok iyi görüyor. Ne yazık ki tarihimizde bunun gibi komplolar hazırlanarak hükümetler düşürüldü. Bunun Gezi olaylarının devamı olduğunu herkes biliyor. Milletimizin partisine yine milletimiz sahip çıkıyor.”dedi.

 

Şener, Gezi olaylarının ardından da AK Parti’nin üye sayısında artış meydana geldiğini hatırlatarak, “17 Aralık onun devamı oldu. Yaptığımız anketlerde de oylarımızın yüzde 50′nin üzerinde olduğunu gördük. 17 Aralık hükümete yönelik komplo girişimi desteğin daha da artmasını sağladı.”diye konuştu.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>