EMİNE ERDOĞAN’A HEDİYE

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın Ordu ziyareti sırasında, Türkiye Sakatlar Derneği Ordu Şube Başkanı Selma Gülseren, elinden engelli olan Sultan Öztürk’ün Emine Erdoğan’ı resmettiği karakalem çalışmasını, Emine Erdoğan’a hediye etti.

Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Ordu Şube Başkanı Selma Gülseren, ‘Takı Tasarım ve Nikâh Şekeri Kursu’nun sertifika törenine Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın da katılacağını söylemişti ancak Emine Erdoğan’ın programının yoğun olması nedeni ile engellilerin atölye ziyaretine katılamamıştı. Başbakan Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan ile akşam yemeğinde görüşme fırsatı bulan Başkan Selma Gülseren, eli ve ayağı engelli Sultan Öztürk’ün bir hafta emek verdiği Emine Erdoğan’ın karakalem portesi çalışmasını bu yemekte verme fırsatı buldu. Başkan Selma Gülseren, Görme Engelliler Spor Kulübü Başkanı Vedat Yavuz ile birlikte tabloyu Emine Erdoğan’a takdim ettikten sonra hatıra fotoğrafı çektirdiler. Emine Erdoğan ile kısa bir sohbet ettiğini de sözlerine ekleyen Başkan Gülseren; “Tablodan dolayı Sultan Öztürk’e teşekkürlerini ilettiler ve her zaman engellilerin yanında olacaklarını ifade ettiler” diye konuştu.

ORDU HAYAT

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>