ÇATALPINAR’A 300 KONUT MÜJDESİ


AK Parti Çatalpınar Belediye Başkan Aday adayı Zekai Kır’ın projeleri bitmiyor. Daha önce Çatalpınar’ı alternatif tıp merkezi yapma projesi olan Kır, şimdi de toplu konut projesini açıkladı.

Çatalpınar’ı toplu konut ile tanıştırmak istediğini belirten Kır şunları söyledi; “Toplu konut projelerini ilçemizde harekete geçirmek istiyorum. İlçemizde kaloriferli daire sayısı yok denecek kadar az. TOKİ ile birlikte ilk etapta 300 konutluk bir proje ilçemize kazandırmak istiyorum. İnsanımızın daha modern ve konforlu evlerde yaşamaları için talebe göre bu projeleri arttırabiliriz.”dedi.

ALT YAPI YENİLENECEK
Çatalpınar’ın alt yapısının kuruluşundan bu yana yenilenmediğini söyleyen Kır, “1990 yılında kurulan ilçemizin alt yapısında herhangi bir yenileme yapılmadı. Yıllardır alt yapıdan kaynaklanan sorunları vatandaşlarımız yaşıyor. Yenilenecek alt yapı ile sorun vatandaşımız yaşamayacaktır. Ayrıca Arıtma tesisi kurarak vatandaşımızın daha temiz su evlerinde kullanmalarını sağlayacağız. İnsan odaklı projeler ile Çatalpınar’a hizmet vermek istiyorum.”diye konuştu.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>