ÜNYE ÇEVRE YOLU AÇILIYOR

Ordu Valisi Kenan Çiftçi, daha önce hava şartları nedeniyle açılışının ertelendiği duyurulan Ünye Çevreyolu, yarın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Ordu ziyareti sırasında açılışının yapılacağını söyledi.

Daha önce geçtiğimiz hafta Ordu’yu etkileyen olumsuz hava koşulları nedeniyle çalışmalarda aksaklıkların yaşanması nedeniyle Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılacak açılış töreni programından çıkartılan Ünye Çevreyolu, yarınki açılışa yetiştirildi.

Ordu Valisi Kenan Çiftçi yaptığı açıklamada çamurlamayla alakalı sorunun giderildiğini söyledi. Çiftçi, “Ünye Çevreyolu’nda çok ciddi bir çamurlaşma ve sıvılaşma sorunu vardı. Almanya’da kullanılan bir teknik ve metodolojiyi getirerek, oradaki sıvılaşma çözüldü. Asfaltı çok az bölümü kalmıştı. Bugün gittiğimde onunda yapıldığını gördüm. Ünye Çevreyolu aslında mühendislik eseridir. Ünye’mizi rahatlatacak çok ciddi bir projedir. Arkadaşlar biraz fazla mesai harcadılar ama bitmiş oldu.”

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>