KEŞKE HER AY SEÇİM OLSA !

 

Ordu Belediyesi Başkanı Seyit Torun tarafından 2007 yılında seçimler öncesi sözü verilen ancak geçen süre zarfında tek bir çivisi dahi çakılmayan projeler, seçime bir kaç ay kala hatırlanmaya başladı.

4 ay 6 ay yatan Belediye, seçime 6 ay kala çalışmalara başladı. 2 ay boyunca kışa aldırmadan yolları asfaltlayan Belediye şimdi de Civil ırmağı kenarına seyir terasları yapmaya başladı.

Belediye’nin bu başarılı çalışmasını gören vatandaşlar, ‘Keşke seçimler 6 ayda bir olsaydı’ demekten kendini alamadı.

CİVİL’E SEYİR TERASI

Gazi Köprüsü ile Karayolu Köprüsü arasında bulunan bölgede karşılıklı olarak her iki cepheye toplam 6 adet seyir terası yapılacak olan proje de, aydınlatma direkleri ve ferforjeler de yer alacak.

Kentin cazibe merkezlerinden bir haline gelecek olan Civil Deresi gezinti yolu projesini yerinde inceleyen Belediye Başkanı Seyit Torun, Ordu Belediyesinin kentin cazibe merkezlerini artırmak için sürdürdüğü planlamanın hız kesmeden devam edeceğini belirtti. Kentin geleceğinde turizmin önemli bir alacağını belirten Başkan Seyit Torun, Ordu Belediyesinin de turizm adına başta Teleferik Projesi olmak üzere Kıyı Düzenleme, çevre düzenlemeleri, Menekşe Sokak gibi birçok projeyle dikkatleri üzerine çekmeye başladığını söyledi. Civil Deresinin de önemli bir cazibe merkezi olabileceğini belirten Başkan Seyit Torun, “Bu amaçla bizler ilk adımları atıyoruz. Ordulular ilerleyen zaman diliminde buranın ne kadar farklı bir görünüme girdiğini göreceklerdir” ifadesini kullandı.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>