YILMAZ, ORDULULARLA BULUŞTU

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İstanbul Milletvekili Enver Yılmaz, seçim çalışmalarına başladı. Ankara’dan gelerek Ünye, Fatsa ve Ordu merkezde halk ile buluşan Yılmaz’a AK Parti Ordu Mİlletvekilleri İhsan Şener ve Fatihan Ünal eşlik etti.

Yılmaz, Ünye Akçay’da partililer tarafından karşılandı.

Ünye ve Fatsa Cumhuriyet meydanlarında halka seslenen Yılmaz, “Bu meydanda önce il başkanı ardından iki dönem Milletvekili ve sonra da İstanbul Milletvekili olarak konuşmalar yaptım. Şimdi ise yine sizlere hizmet etmek adına buradayım. Ordu’nun en büyük ilçesinden seçim çalışmalarına başlıyoruz. Belediye başkan aday adaylarımız aynı bizler nasıl seçilip buraya aday olmuşsak onlarda bu yollardan geçecekler, adayları ben belirlemeyeceğim, genel merkez gözetiminde olacaktır. İsteğim nasıl ben adaylığım açıklanmadan kim olursa olsun yanında olacağım, koluna girip gezeceğim demişsem sizlerden de bunu bekliyorum. Çünkü bu ak partinin bir gereğidir. Şimdi beldelerimiz bizleri neden kapattılar diye söyleniyorlar. Biz oraları kapatmadık daha büyük belediyelere bağladık, daha iyi hizmet almaları için” dedi. Bizim birlik ve beraberliğimiz bozulmadığı sürece Ordu’nun tüm ilçelerini alacağız, geçmiş dönemlerde yapmış olduğumuz hatayı bu sefer yapmayacağız. Onlar bir çalışırlarsa bizler beş kat fazla çalışarak Başbakanımıza hediye edeceğiz” dedi.

Enver yılmaz son olarak da Allah Başbakanımızı Ak partinin ve Türkiye’nin başından eksik etmesin, sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu ve Sayın Bahçeliyi’de partilerinin başından eksik etmesin dedi.

 

 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>