VEKİLLERDEN YILMAZ’A DESTEK


AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, cumartesi gününden itibaren Ordu’ya gelerek seçim çalışmalarına başlayacak.

Seçim çalışmalarına Cumartesi günü saat 11.00′de Ünye’den başlayacak olan Yılmaz’ı AK Parti Milletvekilleri İhsan Şener, Mustafa Hamarat ve Fatihan Ünal’da yalnız bırakmayarak çalışmalara katılacak.

Ünye Cumhuriyet meydanında vatandaşlara hitap edecek olan Yılmaz, saat 12:30′da ise Fatsa’da vatandaşlar ile buluşacak. Saat 14:00′da ise Ordu AK Parti İl Başkanlığında partililerle biraraya gelecek.

Yılmaz’ın kırgınlık ve dargınlıkların önüne geçmek için özellikle Ordu Milletvekillerinin görüşünü alarak ilçe adaylarını belirleyeceği öğrenildi.

Ünye bölgesi için Mustafa Hamarat, Fatsa bölgesi için İhsan Şener, Ordu bölgesi için ise Fatihan Ünal ile birlikte Yılmaz hareket edecek.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>