ADAYLIĞINI ÇEKTİ,BAĞIMSIZ ÇIKABİLİR

Çaybaşı belediye Başkanlığı için AK Parti’den aday adaylık başvurusu yapan İlküvez Belde Belediye Başkanı İsmet Yanık, başvurusunu geri çekerken nedeni konusunda her bir açıklamada bulunmadı. Ancak konuşulan Yanık’ın bağımsız aday olacağı.

Geçtiğimiz günlerde Ak Parti Çaybaşı Belediye Başkan Aday Adaylığı için müracaatını yapan Ordu’nun büyükşehir olmasıyla birlikte kapanacak olan İlküvez Belediye başkanı İsmet Yanık adaylık müracaatını geri çekti.

Yanık süreçle ilgili yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz günlerde Ak Parti Çaybaşı Belediye Başkan Aday Adaylığı için müracaatımı yapmıştım. Ama şartlar gereği bu gün aday adaylığı müracaatımı geri çektim. Şartlar ve zemin elverirse, parti büyüklerim görev verirse Ak Parti Çaybaşı Belediye Başkan Adayı olurum. Adalet ve Kalkınma Partisi üyeliğinden istifa etmedim. Kamuoyunun ve Çaybaşı halkının teveccühleri doğrultusunda ileriki günlerde kendime bir yol çizeceğim” dedi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>