ÜNYE’DEN ÇALIŞMALARA BAŞLAYACAK

Ak Parti İstanbul Milletvekili ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, 7 Aralık Cumartesi günü geleceği Ordu’da ilk olarak Ünye ilçesini ziyaret edecek. Yılmaz, Ünye, Fatsa ziyaretlerinin ardından akşam ise Altınordu ilçesine gelecek. Ordu’da seçim çalışmalarına başladıklarını ifade eden Yılmaz, “Seçim startını Cumartesi günü saat 11.00’da Ünye’den başlatacağız. Ünye Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşlarımızla buluşup, seçim ateşini yakacağız. Ünye’nin hemen ardından Fatsalı hemşerilerimizle buluşup, akşam ise Ordulu vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz” dedi.

19 İLÇE AYRILMAZ BİR BÜTÜNÜZ

Ordu Büyükşehir Belediyesi’ni kazanacaklarını ifade eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, “19 ilçemizle ayrılmaz bir bütünüzi Daha önce de ifade ettiğim gibi, hiçbir ilçemizi diğerinden ayırmadan hizmet götüreceğiz. Cumartesi gününden itibaren ilçe ziyaretlerimizi arttırarak vatandaşlarımızla hasret gidereceğiz. 10 yıl Ordu Milletvekilliği yapmış birisi olarak, uzak kaldığım hemşerilerimle yeniden buluşacağım için çok mutluyum. Hep birlikte, Milletvekillerimizle, İl Başkanlığımızla, ilçe teşkilatlarımızla, partililerimizle ve bize gönül vermiş tüm dostlarımızla birlikte omuz omuza, yan yana çalışıp, Ordu Büyükşehir Belediyesi’ni kazanacağız” diye konuştu. Yılmaz ayrıca, kendisine aday adaylığı ve adaylığı açıklanırken destek veren herkese teşekkürlerini iletti.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>