BAŞBAKAN ERDOĞAN, MİLLETVEKİLLERİNE NE SÖYLEDİ ?


AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkanını Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Genişletilmiş İl Başkanları toplantısında açıkladı.

Başbakan Erdoğan, Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayının İstanbul Milletvekili Enver Yılmaz olduğunu açıkladı. Ardından ise Ordu Milletvekillerini sahneye davet ederek birlikte fotoğraf çektirdi.

Fotoğraf’ın ardından Erdoğan ile Ordu Milletvekilleri İhsan Şener, Fatihhan Ünal, Mustafa Hamarat ve Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz mini bir toplantı yaptı.

Ayak üstü sahnede yapılan mini zirvede Erdoğan, birlik ve beraberlik içerisinde hareket edilmesini isteyerek, “Hep birlikte çalışarak Büyükşehiri almanızı istiyorum. Birlik ve beraberlik içinde çalışın’ dedi.

Aday Yılmaz ve Milletvekilleri ise Erdoğan’a birlikte çalışacaklarını söyledi.
ERDOĞAN’A KUMRU’YU ZİYARET EDELİM TEKLİFİ

Milletvekili Şener, Başbakan Erdoğan’ın Aralık ayında ki Ordu ziyaretini hatırlatarak, “Ordu’da ilçelerimiz ile ilgili programınız olacak. Bu ilçeler içerisinde her seçim Ordu’da yüzde 84 ile en çok oy alan Kumru ilçemizi de ziyaret edelim. ” dedi.

Erdoğan ise, ziyaret edebileceğini, programa göre böyle birşeyin mümkün olabileceğini ifade etti.

 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>