ŞAHİN: İNSANIMIZA HİZMETİMİ SÜRDÜRECEĞİM

İçişleri eski Bakanı ve AK Parti Ordu Milletvekili İdris Naim Şahin, partisinin danışma meclisi toplantısında yaptığı konuşmada, yine yollarda, yine meydanlarda, yine sokakta olacağını ve yine halkın içinde çalışmalarına devam edeceğini söyleyerek siyasete devam edeceğinin sinyalini verdi.

Şahin, “Yine Biz Yollarda, yine biz meydanlarda, yine biz sokakta, yine halkımızın içinde, muhtaç hisseden insanımızı arayarak, bularak çalışmamızı, çabalarımızı her yerde her zaman devam ettireceğiz ettirmekteyiz. Bu bakımdan partimiz adına, insanımıza hizmet etmek için gayret eden samimiyetle gayret eden, doğal çalışmasını hiç ara vermeden sürdüren siz değerli arkadaşlarıma ben sizlerden birisi, sizin gibi birisi olmakla birlikte sözümüzün bu noktasında sizlere teşekkür etmek istiyorum.”

Bir şeyler yapılıyorsa, el birliği ile yapıldığını söyleyen Şahin, “bir şeyler yapılıyorsa söz birliği ile yapılıyor, bir şeyler yapılıyorsa akıl birliği ile ve güç birliği ile yapılıyor. Bunun her zaman farkındayız bu gerçeği hiçbir zaman unutmadık, unutmayacağız. Bu ilde gerçekleşen işleri, yatırımları, çalışmaları saymak, o kadar çok ki, sayı itibarı ile ortaya koymak mümkün değil.”

Bu ilin, bu ülkenin artık yokluklar ülkesi olmadığını söyleyen Şahin, “yoksullukların ülkesi hiç değil. Bu ülke artık varlıkların daha çoğaltılması mücadelesinin yürütüldüğü bir ülke, ama heyecanımız, çabamız sanki hiç bir şey yokmuşçasına, yine içten, yine tam zamanlı, yine her yerde her zaman, çalışma azmi ile devam ediyor. Bir şeyler düzeldi, bir şeyler değişti, göstergeler değişti, fert başı milli gelir arttı diye, derslik başına düşen öğrenci sayısı azaldı, öğretmen sayısı arttı, yollar yapıldı, hastaneler yapılıyor, spor salonları yapıldı. Artık yapılacak bir şey yok, sular aktı, akıyor deyip bir tarafa yan gelmek, istirahata çekilmek bu kadro için bizim için mümkün değildir.” dedi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>