CUMHURBAŞKANI GELDİ BÖYLE OLDU

Ordu Üniversitesi’nin uzun süredir devam eden yol sorunu Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün gelişi nedeni ile hemen çözüldü. Gül’ün ziyareti kapsamında Ordu Belediyesi aylardır çamur içerisinde okula gidip gelen öğrencilerin yolunu asfaltladı. Öğrencilerin çamurlu yoldan okullarına gitmek zorunda kaldığı ODÜ’de, Ordu Belediyesi ekipleri tarafından karayolundan başlayarak üniversite yolunda asfalt dökme çalışması başlattı.

Belediye ekipleri tarafından yapılan asfalt çalışmasının Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün Ordu Üniversitesi’ne yaptığı ziyaretin hemen sonrasına başlaması ise dikkat çekti.

Konuyla ilgili Ordu Belediyesi yaptığı açıklamada, “Ordu ilinin gelecek vizyonunun belirlenmesinde büyük bir rol üstlenecek olan Ordu Üniversitesin de devam eden yerleşke inşaatı alanını da sıcak asfaltla kapladı. Karayolundan başlayarak ODÜ yerleşkesi içerisine kadar olan yolu sıcak asfaltla döşeyen Ordu Belediyesi ekipleri, böylelikle uzun süredir yaşanan yol sorununu da çözerek yerleşke içerisinde ki ulaşıma büyük bir kolaylık getirdi.”

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>