GÜL’ÜN YEMEĞİNE İŞ ADAMLARI DAVET EDİLMEDİ

Ordu Valiliği tarafından Cumhurbaşkanı Abdullah Gül onuruna verdiği yemekte bazı işadamlarını davet etmemesi dikkat çekti. Cumhurbaşkanı Gül onuruna verilen yemekte Ordu Valisi Kenan Çiftçi, şehrin ileri gelenleri, kanaat önderleri, gaziler ve yakınları, şehit yakınları ve Sivil Toplum Kuruluşu temsilcilerini biraraya getirdi. Ancak yemekte ilin önde gelen bazı işadamlarının davet edilmemesi dikkat çekti.

Valilik tarafından hazırlanan programda, her ilçe’den 5 ile 10 kişi Kaymakamlıkların tasarrufu ile davet edilmesi istendi. Ancak bazı ilçeler başta olmak üzere il merkezinde ilin önde gelen işadamları davet edilmedi. Keyfi olarak böyle bir çalışmanın yapılması tepki çekti.

Bazı işadamları ise listede isimleri olmadıkları için kapıdan geri döndü. Ordu iline istihdam sağlayan işadamlarının programda yer almaması tepki çekti.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>