YILMAZ:ORDU’NUN KALKINMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIM

Ak Parti İstanbul Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve KEİPA Başkanı Enver Yılmaz, birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak Ordu ilinin gelişmesine katkı sunacaklarını söyledi. Ordu’da hayata geçecek olan, Ordu-Giresun Havalimanı, Ordu Çevre Yolu, Karadeniz Akdeniz Yolu, Karadeniz’in ilk botanik parkı, Çambaşı Kayak Tesisi, Ünye Çevre Yolu ve irili ufaklı bir çok projeyle Ordu’nun geleceğinin aydınlık olduğunu belirten Yılmaz, bu yatırımlara ayak uyduracak bir belediyecilik anlayışıyla çalışacaklarını dile getirdi.

HER ZAMAN VATANDAŞIMIZIN YANINDA OLDUK

Ordu’nun sorun ve çözüm önerilerini yakından bilen birisi olduğunu belirten Yılmaz, “Ak Parti’nin kuruluşundan bu yana iki dönem Ordu Milletvekilliği yapan birisi olarak, ilimize yapılan yatırımlarla ilgili olarak bir çok projeye öncülük ettik. Bundan sonrada aynı heyecanla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ordu Karadeniz’in cazibe merkezi olacak. Milletvekilliğim süresince her zaman vatandaşlarımızın yanında olduk. Aynı hizmet anlayışıyla çalışacağız” dedi.

CUMHURBAŞKANI’MIZI COŞKUYLA KARŞILAYACAĞIZ

Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül’ün Ordu’ya gelişi nedeniyle büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Yılmaz, “Sayın Cumhurbaşkanımızın 31 yıl aradan sonra Ordu’ya gelecek olan ilk Cumhurbaşkanı olması, heyecanımızı daha da arttırıyor. Sayın Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül beyefendiyi bugün büyük bir coşkuyla karşılayacağız. Ordu halkının yıllardır süren hasreti sona erecek. Ben kendilerine şimdiden Ordu ilimize hoş geldiniz diyorum” diye konuştu.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>