KUMRU’YA ‘SMART’ HASTANE

AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, Kumru’ya 50 yataklı yeni Devlet Hastanesinin yatırım programına alındığını, 2014 yılında yapımına başlanacağını söyledi.

Mevcut hastanenin yanında bulunan boş araziye yapılacak olan hastane’nin keşif çalışmaları tamamlanarak projesi hazırlandı. Sağlık Bakanlığı’nın 2014 yılı programına dahil edilen Kumru Devlet hastanesi, 50 yatak kapasiteli ve akıllı bina teknolojisine sahip olarak yapılacak.

AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, “Kumru Devlet Hastanesi’nin kapasite yetersizliği gündemimizdeydi. Sağlık Bakanımız ile yaptığımız görüşmeler ile Kumru Devlet hastanesini 2014 yatırım programına alınmasını sağladık. Mevcut hastanenin boş yerine 50 yataklı ve modern bir Kumru Devlet hastanesi yapılacak. Hastane inşaatının hazırlıklarının ardından ihalesi gerçekleşecek.”dedi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>