HAMARAT, ADAY ADAYI

AK Parti İstanbul Milletvekili Enver Yılmaz’ın ardından AK Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat’ta Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.

AK Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat, “zaten milletvekili olarak 6 yıldır Ordu milletvekiliyim. Delege arkadaşlarımız, parti üyelerimiz, teşkilat mensubu arkadaşlarımız, onlar bizim çalışma arkadaşlarımız. Uygun görüp görmediklerini kendi vicdani kanaatleriyle temayülde böyle bir kanaat çıkarsa bu kanatın genel merkez tarafından doğru değerlendirileceğini düşünüyorum. Orada bir sorun yok. Beklentiniz ne derseniz, Bir miktar bize de oy çıkar Ama ben birinci olurum, ikinci olurum, üçüncü olurum demiyorum. Zaten bu temayül sonuçlarını açıklamıyoruz. Genel merkezimizde açıklamıyor. Bunu bir kanaat oluşumunda bir fikir verici, önemli bir done olarak kullanacak.”

Mustafa Hamarat ve Enver Yılmaz’ın bugün temayül yoklamasının yapıldığı sırada aday adaylıklarını açıklamaları ile Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı için yarışan aday adayı sayısı resmi olarak 7′ye yükseldi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>