‘KABADÜZ’E HİZMET İÇİN ADAYIM’

AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve Ekonomik İşler Başkanı Bagi Çapa Kabadüz’den Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı.

Partideki görevinden istifa eden Çapa, adaylığını açıkladı. Çapa,”Doğduyum topraklara hizmet etmek istiyorum”dedi.

Çapa yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Kabadüz Belediye Başkanlığına aday olmak için Ak Parti İl yönetimi ve İl Başkan yardımcılığı görevinden istifa ettim. 1.5 yıl Ordu AK Parti yönetim kurulu üyeliği ve 3 yıldır da AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ekonomik İşler Başkanlığı görevini yaptım.
Birçok sivil toplum örgütlerinde, görev aldım. Halen Demirspor Asbaşkanı, Bilardo İl temsilciliği görevini yürütmekteyim. AK Parti’nin, AK Belediyecilik misyonu ve vizyonunun, temel öğretilerini ve felsefelerini ilke edinmiş kardeşiniz olarak; Yeni dönemde ilçe belediyeleri ile Büyükşehir Belediyesi arasındaki çalışma yöntemlerini, kanun ve yönetmenlikleri iyi biliyorum. İlçemizin sorunlarını ve bunların çözülebilmesi için yapılması gerekenleri iyi bildiğime inanıyorum. İnşallah göreve geldiğimizde tüm sıkıntıları tek tek çözeceğiz. Halkımızın değerlerine sahip çıkacağız. Değişim ve dönüşümü takip eden değil, bizzat gerçekleştiren, sosyal diyaloğa açık, dürüst, üretken, hizmet etmeyi seven, kentiyle, kimliğiyle, kültürüyle barışık, kendini değil, Kabadüz’ü düşünen insan olacağız.
Yüce Rabbimizin eşsiz doğa harikası olarak yarattığı muhteşem bir İlçede yaşıyoruz şirin ilçemize uluslar arası yatırımcıların ilgisini çekmek ve turizm yatırımlarını getirmek için büyük çaba sarf edeceğim. Turizmde büyük hamleler yaparak Kabadüz’ün gelişmesi için elimden gelen her türlü imkanları sağlayacağım. Kabadüz’ü turizm merkezi haline getireceğim. Kabadüz’ün çehresini değiştirip sosyo-ekonomik anlamda ilçemize yeni atılımların gerçekleşmesi ve yaşam kalitesinin arttırılması için gece gündüz çalışacağız. Çabamız ve gayemiz Kabadüz’ün ve Kabadüzlü hemşehrilerimin kazanması için olacaktır. Asıl hedefimiz “Kabadüz kazansın, ” bu nedenle makama değil çalışmaya talibim. Hükümetimizin her türlü yatırım ve desteklerini ilçemize getirebilmek çabalayan bir belediye başkanı olmak için sizlerin desteklerine talibim. Belediyecilik anlayışını Ak Parti ilkeleri doğrultusunda halkla sonsuz bir kucaklaşma atmosferi içinde yaşatmak boynumuzun borcudur. AK Parti yerel yönetimler alanında hem ekol, hem de bir okuldur. Biz birlikte Kabadüz’üz.”

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>