ŞAHİN’İN HEDEFİ 20′DE 20

AK Parti İl Başkanlığı tarafından organize edilen ve Büyükşehir dahil 20 belediye başkanlığı için aday adayı olan 147 aday adayının katıldığı yemeğe İçişleri eski Bakanı ve AK Parti Ordu Milletvekili İdris Naim Şahin’de katıldı.

Aday adaylarına seslenen Şahin, “bugün çıktığınız bu yolculukta hiç ayrılmadan, aramızdan adaylarımızı da belirleyerek, ama biz Ordu’nun 147 adayları olarak her birimiz adaymış gibi çalışmalarımızı birlik içerisinde iri ve diri olarak sürdürüp 30 Mart’a doğru yol alacağız. Seçimlerde hedefimiz 20’de 20, inadına Ordu, her zaman Ordu, tamamen Ordu. Kim ne derse desin, arizi durumlar, arızalı ifadeler, ne Türkiye’de, ne de Ordu’da AK Parti’nin gücünü, gerçeğini, nicelik olarak da, nitelik olarak da değiştiremez.”

Bu seçim sürecini son derece dikkatli yaşamak durumunda olduklarını söyleyen Şahin, “öz eleştiri yaparak, aday adaylarımızın bazen camiada, çevrede, tutum, davranış ve ifadeleri geçmişte olabilmiştir yada olmuştur. Ne yazık ki, bu bizim partimizde de olmuştur. Nihayetinde bizim partimiz iddialı bir partidir, biz partililer olarak farklı olduğumuzu iddia eden bir partiyiz ve bunu da Allah’a şükür ispat etmiş bir partiyiz, ama şunun iddiasında değiliz ve olmadık. Bizim partimizin mensupları, aday adayları dahil bizler Yüce Allah’ın melekleri değiliz, bizler insan cinsinden onun kullarıyız insani ve beşeri zafiyetlerimiz bizim içinde söz konusudur.”

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>