YENİ UFUKLAR İÇİN ADAYIM

AK Parti’den Altınordu Belediye Başkanlığına aday adayı olan İş Kur Dış İlişkiler Koordinasyon Daire Başkanı Aşkın Tören ,”Ordu için yeni yollar ufuklar ve yeni vizyonlar açmak istiyorum”

Geçen hafta içerisinde adaylık başvurusunu yapan Aşkın Tören bugünde parti binasında basın açıklaması yaptı.

Kalabalık bir partili gruba seslenen Aşkın Tören, siyasetin ana maddesinin insan olduğunu söyledi.

Heyecanlı bir açıklama yapan Tören özetle şunları söyledi;
“Millete hizmet yolunda kim Var?…diye seslenince, sağına ve soluna bakmadan ben varım demenin gereğine inanan bir daha ahlakı ve hizmet şuurundan ilham alarak Altınordu’ya hizmet için yola çıkmış bulunuyorum.
Güçlü ve Modern Türkiye’nin Marka Şehri Altınordu’yu birlikte oluşturmak için sizlerle bir aradayım.
éHizmette himmet vardır” anlayışıyla yola çıktığımız bugün, bizleri bir araya getiren saik, güzel şehrimize olan sevgimiz, doğduğumuz topraklara olan muhabbet ve hizmet aşkımızdır.
Siyasetin malzemesi ve muhatabı insandır.
Ve siyasetteki en büyük kazanaç, insanımızın hizmetler karşılığında yapacağı hayır dualarıdır.Siyaset insan merkezli ve çözüm odaklı olmalı, milletin sesine kulak verilmelidir.
Şehrimiz bizim dönemimizde insan odaklı bir anlayışla modern “Kentsel Tasarım “ anlayışı ile yeni döneme girecektir.Kentsel ve tarihsel doku ile uyumlu Modern kentimizi yeniden tasarlamak arzusundayız.
Klasik şehirciliğin izdüşümü olan ve kentlerin burhanı olan çarpık yapılaşmanın, plansız şehirleşmenin kimliksiz kentleşmenin artık önüne geçmek zorundayız.
Kent iktisadı uygulamaları ile Altınordumuz; işsizin aşsızın olmadığı model bir şehir haline gelecek ayrıca şehrimizin aktif işgücü piyasası stratejisini de yerel paydaşlarla birlikte planlayacağız.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>