BAŞKAN BAYILDI, TARAFTAR DÜŞTÜ

2-2 sona eren Ünyespor-Sakaryaspor maçı sırasında bir taraftar yüksekten düşerek yaralanırken, takıma saldıran taraftara sinirlenen Ünyespor Kulübü Başkanı İrfan Şahin baygınlık geçirdi.

Ünye Şehir stadında dün oynanan ve 2-2 berabere biten karşılaşmayı stat yanında bulunan bir binadan seyretmeye çalışan bir taraftar, dengesini kaybederek 2. kattan yere düştü. Beton zemine düşen ve yaralanan taraftar, 112 acil servis ekipleri tarafından ambülansa alınarak Ünye Devlet Hastanesine kaldırıldı. Hastanede tedavi altına taraftarın hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Başkan Baygınlık geçirdi
Son haftalarda aldığı kötü sonuçlarla sıralamada bir hayli geriye düşen Ünyespor’a taraftarlar Sakarya maçında destek vermedi. 90 dakika boyunca hiç tezahürat yapmayan taraftarlar, maç sonrasında takım oyuncularına saldırdı. Polisin müdahalesi ile uzaklaştırılan taraftarlara sinirlenen Ünyespor Kulübü Başkanı İrfan Şahin, kısa süreli baygınlık geçirdi. Şehir stadına alınan ve burada kendine gelen Başkan Şahin, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, oyuncuların morallerini bozan ve takıma destek vermeyen taraftarların bu tutumunun çok çirkin olduğunu belirterek, “Kimse Ünyespor üzerinden oyun oynamaya kalkmasın. Ünyespor kulübünü üç beş çapulcuya bırakmayız” dedi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>