MEMURKENT’İN MİMARI ‘ADAY’ OLDU

Ordu Memurkent Konut Yapı Kooperatifi Başkanı Sait AYDOĞAN AK Parti’den Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvurusunu yaptı.

AK Parti İl Başkanlığına aday adaylık başvurusunu yapan Sait AYDOĞAN, yoğun bir katılımın yaşandığı bir basın açıklaması yaparak, hedeflerini açıkladı.
AYDOĞAN açıklamalarında şunları söyledi “Kentimizin geleceğine katkı sunmak için ortak hedefler belirleyerek aynı amaç ve ortak akılla bir araya gelen insanların katkılarıyla şeffaf bir belediyeciliği özleyerek, isteyerek daha da olmadı bizzat yapmak için yola çıkıyoruz. Uzun yıllar boyunca çözülemeyen ve özellikle son on yılda katlanarak artan kentimizin sorularını tamamen bitirmek için yola çıkıyoruz. “dedi. Konuşması salonda bulunanlar tarafından sık sık alkışlarla kesilen AYDOĞAN, Ordu’da yaptığımız eserler Ortada, Biz artık Ordu’nun hedeflerinin daha da büyük olduğunun farkındayız. Bize bu görev verildiği taktirde Ordu için en iyisini yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>