OĞLUM’UN PARASINI VERMEDİLER

Orduspor’da 2010-2011 sezonunda şampiyon olan takımda genç kaleci olan Ali Köksal’ın şampiyonluk priminin verilmediği öğrenildi. Ali’nin babası Metin Köksal, oğlunun 50 bin TL olan şampiyonluk priminin verilmediğini dile getirdi.

“Orduspor, oğlumun şampiyonluk primini vermedi”

Kürşat Duymuş başta olmak üzere çoğu oyuncunun söz verilen şampiyonluk primini alamadığını söylediği Orduspor’da bu konuda bir mağdur daha ortaya çıktı. 2010-2011 sezonunda Orduspor’un şampiyon kadrosunda Ali Köksal’ın babası Metin Köksal, Orduspor’un oğlunun hakkı olan 50 bin TL şampiyonluk primini vermediğini söyledi.

“10 bin TL’yi kendi cebinden verdi”

Genç Kaleci Ali Köksal’ın Orduspor’da olan bonservisini kendi cebinden verdiği 10 bin TL ile aldığını söyleyen Metin Köksal, 10 bin TL’yi Trabzon’da Tahsin Türkmen’e verdiğini söyledi. Ali, Orduspor’a parasını vererek bonservisini kendisi aldı. Bonservisini almak için 2013-2014 sezonu başında 10 bin TL verdi. Arsinspor ilk önce bonservisini almak istedi. Önce 20 bin TL istediler. Daha sonra 10 bin TL istediler. Ali’de kendi cebinden vererek bonservisini aldı. Trabzon’da zannediyorum ki, Tahsin Türkmen’e verdi parayı ve bonservisini aldı” diye konuştu.

“Önceki alacaklarını da vermediler”

Ali’nin şampiyonluk priminin yanı sıra önceden alacaklarının da olduğunu ancak hiç birini vermediklerini belirten Köksal, “Orduspor’da şampiyonluk primi olarak 50 bin TL’si duruyordu. Önceden de parası vardı ama hiçbirini vermediler. Eğer Ali, şampiyonluk primini talep etseydi, bu kez de bonservisini vermiyorlardı. Kısacası, Orduspor’dan hiçbir şey alamadı. Sadece kiralık olarak gittiği takımlarda para kazanabildi” ifadelerini kullandı.

Kaynak:orduhayatgazetesi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>