PANCAR ÇORBASINI NOT EDİYORLAR

Eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, “Gittiğimiz oteli de, Maşallah, birileri iyi takip ediyor. Yediğimiz pancar çorbasını da not ediyorlar.” dedi.

AK Parti Ordu İl Teşkilatı’nın Ekim ayı İl Danışma Toplantısına katılan eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, toplantı öncesi kaldığı otelde kahvaltı yaptığını belirterek şunları söyledi:

“O otel gizli bir otel falan değil yani. Gittiğimiz oteli de, Maşallah, birileri iyi takip ediyor. Yediğimiz pancar çorbasını da not ediyorlar. Hatta bugün ben bir not vereyim. Mesela alışılmışın dışında az önce çıkardığım deri montla geldim toplantıya. Mesela bu da birileri için bir not olabilir. ‘Niye bu toplantıya deri montla geldi’ filan diye.”

SİYASETİN TARZI DEĞİŞTİ

Yeni siyaset anlayışına ayak uydurmayanların çıkmaz sokaklarda kendilerini yorduğunu ifade eden Şahin, “Ordu’da siyasetin dili değişmiş ve seviyesi yükselmiştir. Eski üslupla, eski tarzla, eski yöntemle siyaset yapmak isteyenlere tavsiyem şudur. Ordu’da artık bunun modası geçmiştir, bunun alıcısı yoktur. Bunu bilin boşuna çıkmaz sokaklarda kendinizi yormayın. Bizim için bir şey değişmiyor. Ama sizde bizim hemşehrimizsiniz, bu ülkenin insanlarısınız. Artık siyasetin aklı ve kalbi birlik, beraberliktir. Her şey Ordu içindir. Ben Orduluyum demek, ben Ordu’dan ne kazanırım hesabı değildir. Siyasetin Ordu’daki yeni dili öğrenci, işçi, siyasetçi ne olursa olsun ben Ordu’ya ne verebilirimdir. Onun için ki eski siyaset dili bitmişitir. Arka sokakta da biziz, ön bulvarda da biziz. Buradayız, halkın içindeyiz. Halka “sen şunu iste sen şöyle iste” diye yayın yapmanın, plak çalmanın, gürültü kirliliği yapmanın gereği yoktur”

 

 

 

 

 

 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>