MARKET FARELERİ YAKALANDI

Ordu’nun Kumru ilçesinde girdikleri marketten bir miktar para, sigara ve yazar kasa çaldıkları iddia edilen şüpheliler, polis tarafından yakalanıp çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Olay, Samur Mahallesi Cemil Hacıvelioğlu Caddesi üzerine bulunan Muttalip Akıcı’ya ait markette meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 4 şüpheli, kapıyı kırarak girdikleri marketten bir miktar para, sigara, yazar kasa içinde bulunan kredi kartları ve çek karnesini çalarak kaçtı.

Yapılan eşkal çalışmalarında Kumru İlçe Emniyet Amirliği Asayiş Büro ile Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri ortak çalışmasında suçu işledikleri tespit edilen E.Ö(16), O.A.(15) ve E.Ç.(15) yakalandı. Firari şüpheli S.U.(18) ise daha sonra yakalanarak Kumru İlçe Emniyet Amirliği’ne getirildi. Zanlılar sorgularının ardından Kumru Adliyesi’ne sevk edildi. Hırsızlık şüphelisi 4 kişi, Kumru Sulh Ceza Mahkemesi’nce tutuklanarak Ünye Cezaevi’ne gönderildi.

İşyeri sahibi Muttalip Akıcı’ya çalınan mallarından bulunanlar Emniyet Amirliği’nce teslim edildi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>