HEDEF SÜPER LİG

Ptt 1′inci Lig’de liderlik koltuğuna oturan Orduspor’un teknik Direktörü Erkan Sözeri, “Hedefimiz yeniden Süper Lig’e çıkmak” dedi.

‘LİGE HEP MAÇ MAÇ BAKIYORUZ’

Mor beyazlı ekip, Durugöl Tesisleri’nde bugün Erkan Sözeri gözetiminde Denizlispor maçının hazırlıklarını sürdürdü. Ordusporlu futbolcular, kondisyon çalışmasından sonra teknik ve taktik antrenmanı yaptı.Erkan Sözeri, antrenmandan sonra açıklamalarda bulundu. Şu anda puan cetvelinde lider olduklarını belirten Erkan Sözeri, şöyle devam etti: “Biz kendimizi gereksiz yere havaya sokmamak için bunu dile getirmiyoruz. Lige hep maç maç bakıyoruz. Her maçımıza da final gözüyle bakıyoruz. Geçen hafta 8′inci maçımızı oynadık. 8′inci final maçımızı da iyi bir sonuçla geride bıraktık.”

‘ONLAR DA SÜPER LİG’E ÇIKMAK İSTİYOR’

Oyuncularının da Süper Lig’e yükselip orada oynamak istediklerini, bunun içinde hedef koyduklarını belirten Sözeri, açıklamasına şöyle devam etti: “Bu sonuçlar bizi nereye götürür, buna performanslarıyla oyuncularımız karar verecek. Onlar da zaten bu hedefi kendileri koydu. Açıklamalarında da görünüyor. Onlar da Süper Lig’de oynamak istiyorlar. Bunun da en kolay yolu takımın bir üst lige çıkmasından geçiyor. Dolayısıyla bu hedefi biz kendi içimizde koyuyoruz ama dışarıya çok fazla yansıtmıyoruz. Çünkü hedef takım oluyoruz o zaman. Baktığımız zaman Orduspor bir camia, bir marka. Her zaman da hedefi olmuştur.”

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>