ŞENER: BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE MUTLU BAYRAMLAR

AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, dini bayramların dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturarak sevgi ve hoşgörünün yaşandığı özel günler olduğunu söyledi.

Şener, Kurban Bayramı mesajında şunları söyledi;

“Millet olarak birlik ve beraberliğe muhtaç olduğumuz bu günlerde Kurban bayramını eda etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramın milletimizin kardeşlik duygularını pekiştirdiği, perçinleştirdiği, kırgınlık ve dargınlıkları unutturduğu, kardeşliğimizi güçlendirdiği günlerden olduğunu bilerek yaşamamız gerekmektedir. Tarih boyunca Türk milleti güçlükleri birlik ve beraberlik ile aşmıştır. Bayramın, milletimizin birlik ve beraberliğine katkıda bulunması en büyük temennimdir.

Bu duygu ve düşünceler ile Kurban Bayramı’nın sağlık, mutluluk içinde geçmesini, ülkemize ve tüm dünyaya barış, esenlik, huzur getirmesini diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>