ŞENER: İSTANBULDA ORDULULAR ADAY ÇIKARTSIN

AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, İstanbul’da Çekmeköy Belediye Bakanı Ahmet Poyraz’ı makamında ziyaret etti, Anadolu Yakası Ordulular derneği ile kısa adı ORSİYAD olan Ordulu Sanayici İşadamları Derneği ile de yemekte bir araya geldi.

Yaklaşan Yerel seçimler öncesi derneklere seslenen Milletvekili Şener, Orduluların İstanbul’un değişik semtlerinde Belediye Başkanlığı için adaylar çıkartmalarını istedi.

Ordu İnsanının en çok İstanbul’da yaşayan iller arasında yer aldığını ifade eden Şener, şunları söyledi; “Ordu insanının birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmesi bizim için büyük bir mutluluktur. Bu dernekler gurbetleri yok ederek her yerin memleketimiz olmasını sağlamaktadır. Ordu insanının yaptığı dernekçilik birçok şehre örnek olacak seviyededir. Yıllardır İstanbul’da yaşayan ve İstanbul’unda yerlisi olan Ordu insanımızın yönetime de katkıda bulunmasını bekliyoruz. Yaklaşan bir yerel seçim var. Ordu insanımızın kendi yetiştirdiği değerleri bu seçimlerde İstanbul’un değişik yerlerinde aday olarak sunmasını bekliyoruz. Nüfus olarak İstanbul’da Ordulular yoğunluklu olarak yaşadığını göz önüne alarak bizde Ordulu belediye başkanlarının olmasını istiyoruz. Yetişmiş değerlerimizin aday olmasını ve milletimize hizmet etmesi en büyük temennimizdir.”dedi.

ORSİYAD Başkanı Zeki Bakar ise, “Milletvekilimiz İhsan Şener beye yaptığı ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum. Doğduğumuz yerleri bırakarak gurbet el diyarı dediğimiz bu büyük şehir İstanbul’da dernekler ile hep birlikte yaşıyoruz. Bundan sonra ki süreçte sizlerin temennilerine kulak vererek içimizde yetişen değerlerden adaylar oluşturarak belediye başkanlıklarına başvurular yapacağız. Sizlerin desteği ile başaracağımıza inanıyoruz.”diye konuştu.

Şener, programın ardından dernek üyeleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>