OKUL BAHÇESİNDE ALINAN ALKOL’E TEPKİ

İl Emniyet Müdür Yardımcısı Alper Bostancı, Toplum Destekli Şube Müdürü Mehmet Öztürk, Altınordu İlçesi Düz Mahalle’de bir çay ocağında Sırrıpaşa Caddesi esnafıyla bir araya gelerek sorunları dinledi.

Ordu Belediye Başkanı CHP’li Seyit Torun’un da katıldığı toplantıda esnaf sıkıntıları dile getirdi. Yayalara açık olan Sırrıpaşa Caddesi’nin kentin en işlek caddesi olmasına rağmen vatandaşların rahat gezip dolaşamadığını, okul bahçelerinde akşam saatlerinde alkol alınarak çevreye rahatsızlık verildiğinden yakındı. Esnaf, Ordu Belediyesi ekiplerinin yaya kaldırımı, park ve temizlik çalışmalarında da yetersiz kaldığı eleştirisinde bulundu.

Esnaftan bazıları da Düz Mahalle’deki Çarşı Polis Merkezi’nin neden kapatıldığını sordu. İl Emniyet Müdür Yardımcısı Alper Bostancı, alkol kullanan çevreye rahatsızlık veren kişilere yönelik adli ve idari işlem yapıldığını vurgulayarak kapanan karakol binasına Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Ekipler Amirliği’ni taşıdıklarını söyledi. Bostancı, Burada polis azalması yok. Seyyar gezen mobil ekipler var. Olaylara müdahale eden ekipler amirliği var dedi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>