ORDUSPOR’A REKLAM DESTEĞİ

Orduspor Kulübü 2013–2014 sezonu için Spor Toto ile sponsorluk anlaşmasına vardı. Ekonomik sıkıntı içinde olan Orduspor’a Enver Yılmaz’dan destek geldi. Bu sezon göğüs reklamı alamayan Orduspor’a AK Parti İstanbul Milletvekili Enver Yılmaz’ın girişimleri sonucunda Spor Toto sponsor olarak göğüs reklamı verecek.

Ak Parti İstanbul Milletvekili Enver Yılmaz, Orduspor’un Ordu’nun en büyük markası olduğunu belirterek bundan sonra da Orduspor’a olan desteklerinin süreceğini söyledi. Yılmaz açıklamasında, “Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Suat Kılıç ile yaptığımız görüşmeler sonrası Orduspor’a destek vermesini istedik. Sayın Bakanımızda bizleri kırmayarak, 2013–2014 sezonunda Spor Toto tarafından Orduspor’umuza sponsorluk desteği vereceklerini müjdeledi. Geçen sezon Spor Toto Süper Lig’e veda etmemiz hepimizi derinden üzdü. Fakat yeniden başarıyı yakalamak için tüm kesimlerin birlik ve beraberlik içerisinde olması gerekir. Orduspor’umuz sezona iyi bir başlangıç yaparak şu anda liderliğe yükseldi. Orduspor bu şehrin en büyük ortak değeri. İşte bu değere tüm kesimlerin sahip çıkması gerekir. Bizler bundan önce olduğu gibi bundan sonrada her zaman Orduspor’umuzun yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Yılmaz, son olarak Orduspora verdiği destekten dolayı Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’a teşekkür etti.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>