MERAKLILAR YANGINI ÇEKMEYE ÇALIŞTI

ORDU’da kent merkezinde 2 katlı kullanılmayan boş bir binada çıkan yangın, itfaiyenin müdahalesiyle kontrol altına alındı. Çalışmalar sırasında çevrede toplanan onlarca meraklı da cep telefonlarıyla yangını çekebilmek için birbirleriyle yarıştı.

Olay bugün Merkez Şarkiye Mahallesi 273′üncü sokak üzerinde meydana geldi. Boş ve kullanılmayan 2 katlı ahşap binada henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. İhbar üzerine gelen itfaiye ekipleri, yangına müdahale ederek çevredeki binalara sıçramaması için zamanla yarıştı. İtfaiyenin kısa sürede kontrol altına aldığı yangın bir saatlik soğutma çalışmalarının ardından tamamen söndürüldü.

Yangını duyan vatandaşlar da olay yerine akın ederek cep telefonuyla yanan binayı görüntülemeye çalıştı. Polis vatandaşları uzaklaştırmakta güçlük çekerken, yangınla ilgili de soruşturma başlatıldı.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>