CUPER:FENERBAHÇE MAÇINI KAZANACAĞIZ

ORDUSPOR Teknik Direktörü Hector Cuper, Fenerbahçe maçının çok zor geçeceğini belirterek takım olarak 90 dakika boyunca ellerinden gelen tüm çabayı sarfedeceklerini söyledi.

Teknik Direktör Hector Cuper gözetiminde mor-beyazlı ekibin Fenerbahçe maçı hazırlıkları çift kale maçla devam etti. Futbolcularla antrenman başlamadan önce 15 dakika teknik toplantı düzenleyen Hector Cuper, galibiyet sözü aldı. Ligde kalan son 7 maçta en yüksek puanı almak için savaşacaklarını belirten Cuper, “Daha önce söylediğim gibi Fenerbahçe büyük rakip. O yüzden büyük takım olduğundan motivasyon eksikliği olmayacak. Çalışmamız gerekiyor. Zor geçecek olan bu maçta bütün çabamızı ortaya koyacağız” dedi.
Özellikle son haftalarda takım içinde bazı şeylerin değiştiğini, rakamlara bakıldığında ise çok fazla şeyler değiştiremediklerini vurgulayan HectorCuper, “Son 7 dakikada maç kaybetmiş olabilir ama halen beklentilerimiz var. Takımın iyiye gittiğini düşünüyorum. Galatasaray’ı kendi sahamızda yenmiştik hatırlarsanız. Fenerbahçe büyük, güçlü takım bunun bilincindeyiz. Sahaya yenmek için, kazanmak için çıkacağız. Biz büyük küçük takım ayırt etmeden her maçımıza kazanmak ve 3 puan almak için çıkıyoruz, bu güne kadarda hep böyle oldu” diye konuştu.
Yaklaşık bir buçuk süren antrenmanda futbolcuların ise oldukça keyifli ve neşeli olduğu gözlendi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>