ŞENER, ALTINORDU’YU ZİYARET ETTİ

AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, son Kaymakamlar kararnamesi ile Ordu Altınordu Kaymakamlığı görevine atanan Şenol Esmer’i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

 

Altınordu Kaymakamı Şenol Esmer’e başarılar dileyen Şener, “Büyük şehir olunduktan sonra Altınordu ilçemizin ilk Kaymakamı olarak ilimiz adına önemlidir. Altınordu ilçesi’nin Ordu’ya büyük hizmetler yapmasını diliyorum. Altınordu Kaymakamlığımızın Valilik dışında bir yerde kuruluşunun gerçekleştirmesi de çok iyi oldu. Müstakil bir yerde Kaymakamlığımız görev yaparak yeni bir birim olduğunu da açıkça gösteriyor. Yeni görevinizin hayırlı olmasını diliyorum.  İlimizin kalkınması için biz de elimizden gelen tüm desteği vereceğiz.”dedi.

 

Ziyaretten dolayı teşekkürlerini sunan Altınordu Kaymakamı Erol Esmer, “Altınordu ilçesinin kurulduğunu vatandaşlara bir an önce hissettirmek istiyoruz. Kısa süre içerisinde teşkilatlanmayı tamamlamak istiyoruz. Vatandaşımıza hizmetleri götürerek ilçenin kurulduğunu göstermek istiyoruz. Kurumlarımıza hiçbir maliyet getirmeden değişiklikleri gerçekleştireceğiz.”diye konuştu.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>