‘BANA ÇOK ÇEKTİRDİNİZ, HAKKIMI HELAL ETMİYORUM’

Kahramanmaraş’a tayini çıkan Akkuş Kaymakamı Fatih Gül, kendisi için düzenlenen veda yemeğinde “Farkında olmadan sizleri kırmış olabilirim, hatalarım olmuştur. Ama bazıları var ki, asla hakkımı helal etmeyeceğim. Bana çok çektirdiler” diyerek sitemde bulundu.

Kaymakam Gül için Akkuş eski Orüs Seka Yemekhanesi’nde veda yemeği düzenlendi. Kaymakam Fatih Gül, 2.5 yıllık görevi boyunca ilçede bir çok gelişmeler yaşadığını söyledi.

“Farkında olmadan sizleri kırmış olabilirim, hatalarım olmuştur. Ama bazıları var ki, asla hakkımı helal etmeyeceğim. Bana çok çektirdiler” diyerek sitemde bulunan Kaymakam Gül, Yolu Kahramanmaraş’a düşenlere de “Orada bir kardeşiniz var” diye seslenerek, “Tüm heyecanımı ve tüm duygularımı beraber getirmiştim. Yine aynı duyguları yaşıyorum” dedi.

Akkuş Belediye Başkanı Ecz. Ergüder Efil de, Kaymakam Fatih Gül’ün görevini en iyi şekilde yaptığını belirterek, “İnşallah daha başarılı görevlerde başarılı olmasını temenni ediyoruz” diye konuştu.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>