ŞAHİN’İN SAÇLARI AĞARDI

İçişleri Eski Bakanı ve Ordu Milletvekili İdris Naim Şahin, İstanbul Milletvekili iken geldiği Ordu’da seçim çalışmalarına başladığı 2011 yılında saçlarında beyazlar görülmez iken şimdi ise gözle görülür düzeyde beyazlar oluştu.

Bakanlığı döneminde terörü bitirmek için gece-gündüz çalışan Şahin, o süreçte bazı çevrelerinde bu çalışmalarından dolayı hedefi olmuş ve yıpratmak için özel çalışmalar yapılmıştı.

Sadece 6 saat uyuyan Şahin, Ordu’da gerçekleştirdiği programlara sabah saatlerinde başlayarak gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdürmesi ise dikkat çekiyor.

Yorulmaz bilmeyen özelliği ile her bögedeki programlara katılan Şahin, çok falza yürüdüğü için kiloda almıyor.

Sabah kahvaltılarına özen gösteren Şahin, özellikle bitkisel olan yöresel ürünleri tercih ediyor.

Saçlarında beyazlar yok denecek kadar az iken 2011′de Ordu Milletvekili olan Şahin, İç İşleri Bakanlığı görevine geldikten sonra yoğun görevi nedeni ile dinlenme fırsatıda bulamadı.

Şahin, Bakanlığının bitmesinin ardından ise Ordu’ya ağırlığını koyarak, yapılacak yatırımlar ve çalışmaları bizzat tekip ederek hizmetini sürdürdü.

Şahin’in Yoğun mesaisinin sonucu ise dış görünümünde saçlarına yansıdı.

 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>