Şampiyonlar Liginden Devir Almadık !

Orduspor Genel Sekreteri Murat Gürsoy gazetemize yaptığı açıklamalarda Orduspor üzerinden bazı kişilerin menfaat sağlamaya çalıştığını ancak bunlara izin vermeyeceklerini söyleyerek Orduspor’u nereden aldıklarını ve nerelere getirdiklerini herkesin bildiğini söyledi.

Orduspor takımının son haftalarda ki düşüş ile beraber bazı basın organlarında çıkan Orduspor aleyhine haberlere açıklık getiren Murat Gürsoy; “biz Orduspor’da emanetçiyiz. Bugün var yarın yokuz ve biz gittikten sonra arkamızdan konuşturmak istemeyiz. Bakıldığında zaten görülüyor nereden kulübü aldığımız nerelere getirdiğimiz apaçık ortada” diyerek bazı menfaatçilerin olduğunu ve bunların da aslında kendilerinden başka kimseyi düşünmeden hareket ettiğini belirtti.

Hırsları akıllarının önüne geçmiş bazı insanların Orduspor aleyhine tavır sergilediğini belirten Murat Gürsoy; “bazı insanlar Orduspor menfaatlerinin önüne kendi menfaatlerini koyarak hareket ediyorlar. Nedim Türkmen’in gitmesini istiyor olabilirler ancak onlarda Orduspor’u alacak güç yok. İsteselerdi gelir genel kurulda adaylıklarını koyarlardı ancak öyle bir güç yok onlarda sadece boş ses çıkaran bir insan topluluğu onlar” diyerek bazı kesimleri ağır bir dille eleştirdi.

Bizim mücadelemizde Ordu ve Orduspor kazanmıştır. Onların mücadelesinde kişiler ön plandadır ve bu yüzdende kazanamamaktadırlar diyerek Orduspor’un nasıl, nerelere geldiğini herkes biliyor ve tebrik edilecek hususların yanında sadece Orduspor’u kötülüyorlar. Televizyonlarda gördüğümüz insanlarla artık yan yanayız. Bu değerlerin kıymetini bilmek zorundayız. Bizim hayallerimizden bile rahatsız olan kesimler var. Bu kesimlere inat hayal eden değil hayalleri gerçekleştiren olduk açıklamalarında bulundu. Afiş Gazetesi

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>