ÜNYE VE FATSA KAYIP TALİHLİSİNİ ARIYOR

Ordu’da son 1 hafta içerisinde 2 kişi 1 milyon 341 bin lira ikramiye kazandı. İkramiyelerin kimlerin kazandığının ortaya çıkmaması nedeni ile merak konusu oldu.

3 Ağustos tarihinde Sayısal Loto Çekilişinde 6 bilen  ve 460 bin 420 lira 55 kuruş kazanan talihlinin Ünye’de kuponu yatırdığı ortaya çıktı. Ancak geçen süre zarfında talihli kimliğini açıklamadı.

2. talihli ise 8 Ağustos’ta Fatsa’da Süper Toto çekilişinde 6 bilerek 881 bin 309 lira 10 kuruş ikramiye kazandı. Fatsa’nın merkezinde bulunan bir büfede oynayan şanslı kişi ise hala ortaya çıkmadı. Şanslı Büfenin sahibi ise kazanan kişinin hala kendilerine uğramadığını söyledi. Büfenin sahibi “Daha öncede büfemde kazanan olmuştu ancak hiç birisi kimliğini açık etmedi. Şimdi de kazananın kimliğini ortaya çıkartacağına inanmıyoruz. Ama eğer benim sesimi duyuyorsa bana da paradan biraz verebilir. Benimde kazanmasında katkım olmuştur.”dedi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>