ŞENER, ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, gazi ve şehit ailelerini evlerinde Ramazan bayramı dolayısı ile ziyaret etti. Şener, Kumru ilçesinde şehit ailelerini ziyaret etti. Kumru’nun ilk şehidi Astsubay Yüksel Batır’ın ailesini ziyaret eden Şener, “Devletimizin her imkanı sizlerin yanındadır.”dedi.

Şehit Annesi Hayriye Batır’ın elini öpen Şener, ailenin bayramını kutladı.

Ziyaret programında Belediye Başkanı Ticabi Civelek, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Yalçuva, İşadamı İsmet Erçal’da hazır bulundu.

Kumru ilçesinin Terörle mücadelede ilk şehidi olan Yüksel Batır’ın annesi Hayriye Batır’ı ve ailesini ziyaret eden Şener, şunları söyledi; “Batır ailesinin hem bayramını kutlamak hem de vatan uğruna şehit düşen oğlunun iftiharını duyan annemizi ziyaret için geldik. Şehitlerimizin yakınları ve gazilerimiz bize vatanımızın emanetidir. Vatan uğruna canlarını feda etmişlerdir. Böyle büyük fedakarlık yapan şehitlerimizin ailelerini korumak bizlerin görevidir. Mecliste yeni çıkan Yasa ile gazilerimize ve şehit yakınlarımıza imkanları genişleterek daha iyi imkanlar sunduk. Tabii önümüzdeki yıllardan bu imkanları daha iyi seviyelere çıkartacağız. Şuanda huzur içerisinde bayramımızı yapıyorsak bunda en büyük pay kahraman şehitlerimizindir. Bizde bayram vesilesi ile şehit ailelerimiz ile gazilerimizi ziyaret ediyoruz.”dedi.

Şehit annesi Hayriye Batır ise yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Vatanımız sağolsun. Devletimiz bizi unutmadan bugüne kadar bizlere sahip çıktı. Devletimizden Allah razı olsun.”diye konuştu.

Şener, şehit aileleri ve gazilerin sıkıntıları, istekleri olması halinde mutlaka bilgi verilmesini istedi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>