EMNİYET’TE KORKUTAN YANGIN

Ordu’nun Ünye İlçesi’nde Trafik Denetleme Büro Amirliği ve lojman olarak kullanılan 5 katlı binanın çatısında yangın çıktı. İtfaiyenin müdahalesi ile yaklaşık bir saatte söndürülen yangında çatı kullanılamaz hale geldi.

Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği’nin hizmet verdiği ve üst katları da lojman olarak kullanılan Fevzi Çakmak Mahallesi sahil yolu kenarındaki 5 katlı binanın çatısında yangın çıktı. Bir süre önce izolasyon çalışması başlatılan çatıdaki yangın kısa sürede büyüdü. İşçiler cuma namazındayken çıkan yangın itfaiyeye bildirildi.

Olay yerine gelen itfaiye aracının 37 metre uzunluğundaki merdiveni açılmadı. Bunun üzerine başka bir itfaiye aracı olay yerine gelerek yangına müdahale etti. İtfaiyenin yanı sıra çevre binaların çatılarından da müdahale edilen yangın, yaklaşık bir saatte söndürüldü.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>