ENİŞTE GURUR DUYDU

ile ziyareti için Ordu’ya gelen Sağlık eski Bakanı Recep Akdağ, yapımı hızla devam eden Ordu-Giresun Havalimanı ve Ordu Çevre Yolu inşaatlarını inceledi. Akdağ, “Ordu’nun bir eniştesi olarak, 1-2 saat içerisinde gördüklerim beni bir kere daha çok mutlu etti.”

Ordu’nun damadı olan Sağlık eski Bakanı ve AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ, Ordu’daki ulaşım yatırımlarını inceledi. Ordu Valisi Kenan Çiftçi ile birlikte Gülyalı ilçesine giden Sağlık eski Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, burada deniz üzerine inşa edilmekte olan Ordu-Giresun Havalimanı yapım çalışmalarını inceledi.

Daha sonra Öceli Köyü sınırları içinde, Ordu Çevre Yolu Projesi kapsamında yapımı devam Boztepe ve Öceli tünellerinde inceleme yapan Sağlık Eski Bakanı Recep Akdağ, incelemelerinin ardından basın mensuplarına değerlendirmede bulundu.

Ordu’da gördüğü ulaşım yatırımlarından mutlu olduğunu dile getiren Sağlık eski Bakanı Recep Akdağ, “Hükümetlerimiz çok başarılı işlere imza atıyor ve atmaya da devam ediyor. Bunlar, Türkiye’nin gelişmesiyle topyekun ilişkili yatırımlar. Türkiye’nin ekonomisi iyi olduğundan bu yatırımlar yapılabilmekte. Allah’a şükür ekonomimiz çok iyi gidiyor. Ulaştırma Bakanlığımız da büyük başarılara imza atıyor. Onların yanı sıra bu işleri becerecek, başaracak müteahhitler lazım. Dikkat edin, Türkiye’deki bu kabil işlerin hepsini Türk müteahhitler yapıyor. Türk müteahhitleri sadece Türkiye’de değil yurt dışında da buna benzer işlerde çok büyük başarı gösteriyorlar. Bunlar, Türkiye’nin mükemmel bir biçimde kalkınacağının işaretleridir. Bunlardan çok mutlu oluyoruz. Ordu’nun bir eniştesi olarak, Ordu’dan bir sılayı rahim yaparken 1-2 saat içerisinde gördüklerim beni bir kere daha çok mutlu etti” dedi.

Ordu Çevre Yolu tünel inşaatında çalışan işçilerle hatıra fotoğrafı da çektiren Sağlık eski Bakanı Recep Akdağ, incelemelerinin ardından Ordu’dan ayrıldı.

Sağlık eski Bakanı Recep Akdağ’ın Ordu Çevre Yolu tünellerindeki incelemelerine Vali Yardımcıları Ömer Adar ve Engin Avcı da eşlik etti.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>