GARCİA YOLLARI AYIRDI

Orduspor Başkanı Nedim Türkmen’in bugün takıma katılacağı açıklanan Miguel Garcia, Orduspor defterini kapattı. Orduspor Başkan Yardımcısı Tahsin Türkmen, Miguel Garcia’nın menajeri ile görüştüklerini fakat maddi olarak anlaşma sağlayamadıklarını belirtti.

Orduspor Başkan Yardımcısı Tahsin Türkmen, Miguel Garcia’nın menajeri ile görüştüklerini fakat maddi olarak anlaşma sağlayamadıklarını belirtti.

Garcia ile yola devam edilmeyeceğini açıklayan Tahsin Türkmen, “Miguel Garcia’nın menajeri ile yaptığımız görüşmede maddi konularda anlaşma sağlayamadık. Biz Miguel Garcia’yı çok istiyorduk ama işin ekonomi yönünüde düşünmek zorundayız, alacağımız yabancıların kalitesini biliyoruz ve fiyatları bize uygun olacak. Bu sene bu felsefe ile hareket ediyoruz. Fiyatlarda hiç bir şekilde ödün vermedik, herkes maaşları birbirine yakın, uçuk fiyatlar kesinlikle yok. Takımın başarısı için bunları düşünmek zorundayız. ” diye belirtti.

Son olarak transfer çalışmalarınada değinen Türkmen, “Santrafor ile sağ veya sol kanatta yabancı kullanacağız. Diğer yabancıyı da ön liberoda kullanma ihtimalimiz büyük” diyerek sözlerini tamamladı. morbeyaz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>