AKYOL’UN ADAYI ‘ŞAHİN’

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Akyol ve yönetim kurulu Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için Eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin konusunda net tavır aldığı iddia edildi. Altınordu Merkez ilçe Teşkilatının ise henüz bir tavrı yok. 

Yönetim ile toplantı gerçekleştiren Akyol, Ordu’nun Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için Eski Bakan Şahin’i, AK Parti Genel Merkezine bildirmeye hazırlanıyor. Resim olarak herhangi bir açıklama yapmayan AK Parti Ordu İl Başkanlığı, bu kararı son yönetim kurulu toplantısında aldı.

Bu karara AK Parti Genel Merkezi’nin ne cevap vereceği ise önümüzdeki günlerde netleşecek. Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için açıklamalarda bulunan İstanbul Milletvekili Enver Yılmaz, Eski Milletvekili Eyüp Fatsa’nın bu durumda ne tepki vereceği ise merak konusu.

AKYOL SON SEÇİMİ KAYBETMİŞTİ

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Akyol, Ticaret ve Sanayii Odası Başkanlığı seçimlerinde Burhan Çakmak’a destek vermiş ve açıkca Servet Şahin’i istemediğini belirtmesine rağmen seçimlerden Şahin galip ayrılmıştı.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>