MUTLULUKLARI KISA SÜRDÜ

ORDU’da akrabalarının düğününe katıldıktan sonra İstanbul’a dönen 5 kişilik aile, kazada hayatını kaybetti. Ordu’dan sabah saat 5′de yola çıkan aile, 960 kilometrelik İstanbul yolculuğunun 60. kilo metresinde kaza geçirerek hayatlarını kaybetti.

 

İstanbul’da bobinaj dükkanı bulunan Murat Turan(35) eşi Zeynep Turan(35), kızları Beril (5) ve Betil Turan (9) ve Annesi Fatma Turan (53), akrabaları olan Figen ve Ercan Olkun çiftinin düğünü için 2 günlüğüne Ordu’ya geldi. Kına ve düğün gecesi akrabaları ile doyasıya oyunlar oynayarak eğlenen aile gece geç saatte biten düğünün  ardından sabah saat 5′de  34 JD 1420 plakalı otomobil ile Murat Turan yönetiminde yola çıktı.

 

960 kilometrelik İstanbul yolculuğunun 60. kilometresinde direksiyon hakimiyetini kaybeden Murat Turan, Samsun’un Terme ilçesinde Karaboğan deresine uçtu.

 

Araç içerisinde bulunan Murat Turan(35) eşi Zeynep Turan(35), kızları Beril (5) ve Betil Turan (9) ve Annesi Fatma Turan olay yerinde hayatını kaybetti.

 

MURAT TURAN GAZİ

 

1996 yılında Güneydoğu’da askerlik yapan Murat Turan’ın karakol baskınına uğraması nedeni ile karnından vurulduğu ve dalağının ise o zamanda alındığı öğrenildi. Akrabaları Oğuzhan Turan, “Murat Turan, Güneydoğu gazisi olduğu için yarın askeri bir tören düzenlenecek. Askerlik yaptığı sürede operasyon da karnından aldığı kurşun yaraları nedeni ile yaralanmıştı ama o zaman kurtuldu. Şimdi ise kazada hayatını kaybetti.”dedi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>