ŞENER: DEMOKRASİDE ÜLKEMİZ ÖRNEK

Kırgızistan Parlamentosu Uluslararası İlişkiler ve Parlamentolararası İşbirliği Komitesi Başkanı Kanıbek İmanaliyev ve beraberindeki heyet, Türkiye-Kırgızistan Parlementolararası Dostluk grubu Başkan vekili ve Ordu Milletvekili İhsan Şener’in de bulunduğu TBMM üyeleri tarafından Ankara’da misafir edildi.

Kırgızistan Parlamentosu Uluslararası İlişkiler ve Parlementolararası İşbirliği Komitesi Başkanı Kanıbek İmanaliyev heyet adına Misafir edilmelerinden dolayı teşekkür etti.

Türkiye-Kırgızistan Parlementolararası Dostluk grubu Başkan vekili ve Ordu Milletvekili İhsan Şener ise, “Demokrasi ile yönetilen ülkemizde halkımızın yönetime katılmasını Türkiye başarmıştır. Dünyada dahi kıyaslama yapıldığında demokraside örnek olacak seviyelere ulaşılmıştır. Kırgızistan’da hem kardeş hem de demokratik yönetimi ile mutluluk duyduğumuz bir ülkedir. İşbirliğimiz artarak sürecektir. Ülkemizde sizleri misafir etmekten dolayı son derece mutluyuz.”dedi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>