YABANCI KRİZİ

Orduspor’da sözleşmeleri devam eden Vicente Alfredo Monje, Roversio De Barros, Agustin Garcia İniguez ve Javier Umbides büyük bir krize yol açtı.

Orduspor’da 4 oyuncu baş ağrıtıyor. Sözleşmesi devam eden ve takım bulamadıkları için sözleşmelerinin karşılıklı olarak feshine karşı çıkan Vicente Alfredo Monje, Roversio De Barros, Agustin Garcia İniguez ve Javier Umbides kulüpte kriz çıkmasına neden oldu.

Orduspor Kulübü, Monje, Roversio, Umbides ve Agustin Garcia’ya bonservislerini alacaklarına karşılık vermek istemesine rağmen futbolcular, takım bulamadıkları için bu teklifi kabul etmedi. Ayrıca futbolcular sezon içerisinde ödenmeyen maaşlarının ve maç başlarının ise ödenmesini istiyor.

Bu 4 oyuncu ile yollar ayrılmaması halinde ise Orduspor transfer yapamadan sezona başlamak zorunda kalacak.

Miguel Garcia’yı takımda tutmak isteyen Orduspor, 2017 yılına kadar sözleşmesi bulunan Saso Fornezzi’nin takımda kalmasını sağlayamadı. Fornezzi, yıllık ücreti az bularak sözleşmesi gereği Süper Lig’de başka bir takıma gitmek istediğini yönetime bildirdi. David Barral ve Bogdan Stancu ise bonservisi ile satılacak.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>