KAYMAKAM VE EŞİ GÖNÜL YAPIYOR

Ordu’nun Korgan ilçesinde “Gönül Elçileri Projesi” kapsamında, gönül elçileri tarafından ailelere ziyaretler gerçekleştirildi.

Korgan ilçesinde Kaymakam Erkan Kaçmaz’ın eşi Hakime Özgül Kaçmaz himayelerinde yürütülen, “Gönül Elçileri Projesi” kapsamında “Gönülden Gönüle” sloganıyla çalışmalarına başladı ve projede bakıma, yardıma daha da önemlisi, ellerinden tutacak bir insana ihtiyacı olan yaşlı insanlara öncelik verilmesi amacıyla,Tepealan, Çiftlik, Çayırkent ve Çamlı beldelerinde belirlenen ailelere ziyaretler yapıldı. Gönül elçileri kendi aralarında gruplar oluşturarak bu bölgelerdeki aileleri ziyaret edip, onlarla birlikte ve beraber olduklarını göstermek amacıyla ailelerin evlerinde kendileriyle sohbet yaptılar. Bu ziyaretlere Kaymakam Erkan Kaçmaz, Hakime Özgül Yılmaz, Kaçmaz, Çayırkent Belediye Başkanı Muzaffer Çakmak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Köksal Kır, Müftü Muhittin Oral, İmam hatip, muhtarlar ve gönül elçileri öğretmenler katıldı.

Gönül elçileri proje koordinatörü Hakime Özgül Yılmaz Kaçmaz yaptığı açıklamada, “Nihayet alt yapısını kurmaya çalıştığımız sağlam temeller üzerine oturtmak istediğimiz projemizde, hazırlık aşamasını atlatmış bulunmaktayız. Bu ziyaretlerle de ilk çalışmalarımıza başladık. Ailelerimizle tanışıp, onlarla bir bütün olabilme adına adımlar attık. Bu projeyle beraber inşallah amacımıza ulaşırız. Bu projede bizimle beraber olan tüm gönül elçileri arkadaşlarımıza tek tek teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>